USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Kiin Cozumel Cozumel Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Hotel Kiin Cozumel

Vroegtijdige boeking
2026-08-03
2026-08-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

34

Hotel Kiin Cozumel

 Wi-Fi

WiFi

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Snelle in/uitcheckservice

Versneld in- en uitchecken

 Zwembad

Buitenzwembad

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Dit comfortabele Hotel Kiin Cozumel heeft 12 kamers en ligt in de buurt van het uitgaansgebied en op slechts 7 minuten lopen van de Iglesia de San Miguel. Deze herberg heeft een zwembad, evenals een bagageopslag.

Dit hotel in Cozumel is op een korte afstand van het Chakanaab Park gesitueerd en het Parque Publico Benito Juárez is ook binnen 600 meter loopafstand. Kiin is op 5 minuten lopen van het centrum van Cozumel gelegen. Het Parque Quintana Roo is op 25 minuten wandelen van deze accommodatie in Cozumel gelegen. De bushalte ADO bevindt zich vrij dicht bij dit hotel.

De privébadkamers zijn voorzien van een haardroger en handdoeken, naast een apart toilet en een douche.

U kunt binnen 5 minuten naar The Pub lopen of eten bij Zermatt Bakery, dat op 150 meter ervandaan ligt.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Scuba Mau
    2933 km
  • Liquid Blue Divers
    1851 km
  • Stingray Beach Free Lockers
    3132 km
  • Snorkel and Swimming
    2231 km
  • Cozumel Butterfly & Botanical Gardens
    3000 km
  • small underwater pyramid
    2162 km
  • Scuba Mau Cozumel
    3436 km
  • Colegio de Bachilleres Plantel Cozumel
    2516 km
  • Corpus Christi
    1575 km
  • Luchthavens
  • Cozumel Luchthaven
    2,4 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Picknickplaats/ Tafels

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Tuin

Diensten

  • Huishouding
  • Tours/Ticketservice
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Tuinmeubelen
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 23:30
Uitchecken: van 06:00 tot 11:00
Licentienummer003-025-000171/2026
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Kiin Cozumel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Hotel Kiin Cozumel te komen.
  • Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Kiin Cozumel?

    Cozumel luchthaven en Hotel Kiin Cozumel zijn gescheiden door een 5 km afstand.
  • 🚗

    Waar kunnen we onze auto parkeren in Hotel Kiin Cozumel?

    Hotel Kiin Cozumel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in Hotel Kiin Cozumel?

    Klanten van Hotel Kiin Cozumel moeten om 11:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Cozumel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Cozumel is $43. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Cozumel?

    Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Cozumel:
    • Visa
    • American Express
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in Hotel Kiin Cozumel?

    Hotel Kiin Cozumel biedt Standaard Double Kamer en Kamer met een King Size Bed om eruit te kiezen.
  • Wat voor soort zwembad is er bij Hotel Kiin Cozumel?

    Er is een zwembad beschikbaar bij Hotel Kiin Cozumel.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Gastbeoordelingen

Willem

verbleef in 2022-05-06

8 / 10

plus

Dit heerlijke hotel, vooral onberispelijk schone kamers en de wonderlijk goede ligging vond ik super. Het personeel was behulpzaam, altijd supervriendelijk. Ik was daar 3 dagen en zou deze accommodatie weer boeken...

Jan

verbleef in 2022-10-06

7 / 10

plus

Er was een comfortabel bed en een goede badkamer.

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-03
2026-08-04

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Hotel Kiin Cozumel, Mexico

Av 10 Norte #19C Entre 4 Y 6 Norte, Cozumel, Mexico

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hotels-quintanaroo.com

All rights reserved